AcasăACTUALVIDEO. Bărbat dat dispărut, găsit înecat în râul Olt. Camionul său era...

VIDEO. Bărbat dat dispărut, găsit înecat în râul Olt. Camionul său era parcat într-o localitate din Vâlcea

spot_img
- Publicitate -spot_img
- Advertisement -

Un bărbat în vârstă de 32 de ani, dat dispărut după ce camionul său a fost găsit într-o parcare din zona localităţii vâlcene Brezoi, a fost găsit mort în apele râului Olt.

Trupul neînsufleţit al bărbatului a fost găsit de pompieri şi scafandrii.

„După efectuarea de căutări cu ajutorul bărcii și ulterior cu ajutorul sonarului, corpul bărbatului a fost găsit la aproximativ 10 m adâncime, în zona barajului Gura Lotrului, de pe râul Olt. Acesta a fost adus la suprafață cu ajutorul scafandrilor și predat anchetatorilor pentru continuarea cercetărilor și stabilirea tuturor împrejurărilor în care a avut loc decesul”, transmit reprezentanţii ISU Vâlcea.

CITEŞTE ŞI: Femeie din Craiova, amendată după ce a rupt flori din părculețul de la Agronomie

- Publicitate-spot_img

Cautimasina.ro

Ziaristi.ro

Ionut Jifcu
Ionut Jifcu
Are aproape 15 ani de experienţă în presă, perioadă în care a acoperit cele mai diverse domenii, de la eveniment la politică, şi în care a văzut tot ce se putea vedea. A bifat colaborări cu Mediafax sau Realitatea PLUS, iar de curând experimentează ce înseamnă realizarea de emisiuni TV. Ne promite, însă, că prima sa dragoste - presa scrisă - n-o va lăsa niciodată
- Ştirea ta -spot_img
- Publicitate -spot_img
- Publicitate -spot_img
25,220FaniÎmi place
6,503CititoriConectați-vă
5,245CititoriConectați-vă
1,200CititoriConectați-vă
1,860AbonațiAbonați-vă
De Citit
Alte Știri