- Advertisement -

În domeniul autoturismelor anii ’70 sunt priviți ca o perioadă de aur, mai ales în ceea ce privește mașinile sport. Surprinzător sau nu, acum 5 decenii se făceau mașini extrem de frumoase, cu toate că tehnologia din vremurile acelea era departe de ceea ce avem noi în ziua de azi.












