Un bebeluș de 8 luni a murit într-un incendiu în această dimineață în județul Constanța.
Pompierii ISU Dobrogea au fost alertați să intervină sâmbătă dimineața pentru stingerea unui incendiu izbucnit la o casă din localitatea Cogealac.
Potrivit purtătorului de cuvânt al ISU Dobrogea, Anca Chiriță, la incendiu intervin două autospeciale de stingere cu apă și spumă și o ambulanță SMURD.. Un bebeluș de 8 luni nu a putut fii scos din casa. La ajungerea echipajelor incendiul se manifesta violent cu flacără la două camere ale locuinței
Cauzele izbucnirii incendiului vor fi stabilite de specialistii ISU. realitateadeconstanta.net












