AcasăACTUALFOTO | Tort cu Iohannis și șampanie în sediul PNL Dolj

FOTO | Tort cu Iohannis și șampanie în sediul PNL Dolj

spot_img
spot_img
- Advertisement -

Candidatul PNL la prezidențiale a obținut mai multe voturi și în județul Dolj, potrivit numărătorii paralele a celor două partide, liberalii doljeni marcând momentul victoriei cu tort și șampanie în sediul PNL Dolj.

Imediat după ce au aflat rezultatul numărătorii din secțiile de votare din județ, liberalii doljeni au deschis șampania, având și un tort cu fotografia lui Klaus Iohannis pe el.

„PNL Dolj a încheiat numărătoarea paralelă a voturilor. Klaus Iohannis a câștigat alegerile atât în Craiova cât și în județul Dolj! Mulțumim pentru vot și felicitări tuturor!”, este mesajul PNL Dolj.

Conform numărătorii paralel, Iohannis a câștigat alegerile atât în județul Dolj, cât și în municipiul Craiova.

 

Podcast „Ionuţ Jifcu“

COMENTEZI? Aici se poate!

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

spot_img

Mai multe ştiri

SCIENCE+

Producţii VIDEO

Octavia Hantea
Octavia Hantea
Cu experienţă jurnalistică acumulată, în decursul anilor, în Gorj şi Dolj, Octavia reuşeşte să surprindă în continuare cu materialele sale, ştirile la obiect, comentariile tăioase, reportajele şi interviurile deosebite

Cele mai noi ştiri

- Partener -spot_img
- Ştirea ta -spot_img
- Publicitate -spot_img
- Publicitate -spot_img
25,220FaniÎmi place
6,503CititoriConectați-vă
5,245CititoriConectați-vă
1,200CititoriConectați-vă
1,860AbonațiAbonați-vă
De Citit
Alte Știri

COMENTEZI? Aici se poate!

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.