AcasăACTUALPNL Dolj a făcut propunerea pentru funcția de viceprimar al Craiovei

PNL Dolj a făcut propunerea pentru funcția de viceprimar al Craiovei

spot_img
spot_img
- Advertisement -

Propunerea PNL pentru postul de viceprimar al Craiovei este Marian Vasile, potrivit unui anunț făcut chiar de către acesta, pe pagina de Facebook. 

„Multumesc inca o data craiovenilor care pe 27 septembrie au acordat incredere Partidului National Liberal! De asemenea, multumesc colegilor din PNL care au facut eforturi uriase in campania electorala, domnului deputat Nicolae Giugea si tuturor colegilor liberali care au candidat! Astazi, in cadrul sedintei Biroului Permanent Judetean al PNL, am fost desemnat ca fiind propunerea PNL pentru functia de viceprimar al Municipiului Craiova. Increderea colegilor ma onoreaza si ma responzabilizeaza in acelasi timp. In urmatorii patru ani, alianta PNL-USR-PLUS care are majoritate in Consiliul Local Craiova va pune orasul nostru pe o traiectorie europeana”, este mesajul consilierului Marian Vasile. 

PNL și USR-PLUS au format majoritate în Consiliul Local Craiova, având astfel posibilitatea de a nominaliza viceprimarii orașului.

Alianța USR-PLUS l-a propus pe Cezar Drăgoescu pentru funcția de viceprimar.

Podcast „Ionuţ Jifcu“

COMENTEZI? Aici se poate!

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

spot_img

Mai multe ştiri

SCIENCE+

Producţii VIDEO

Octavia Hantea
Octavia Hantea
Cu experienţă jurnalistică acumulată, în decursul anilor, în Gorj şi Dolj, Octavia reuşeşte să surprindă în continuare cu materialele sale, ştirile la obiect, comentariile tăioase, reportajele şi interviurile deosebite

Cele mai noi ştiri

- Partener -spot_img
- Ştirea ta -spot_img
- Publicitate -spot_img
- Publicitate -spot_img
25,220FaniÎmi place
6,503CititoriConectați-vă
5,245CititoriConectați-vă
1,200CititoriConectați-vă
1,860AbonațiAbonați-vă
De Citit
Alte Știri

COMENTEZI? Aici se poate!

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.