AcasăACTUALTânără din Dolj căutată de polițiști. Familia a dat-o dispărută

Tânără din Dolj căutată de polițiști. Familia a dat-o dispărută

spot_img
spot_img
- Advertisement -

O tânără în vârstă de 22 de ani, din localitatea doljeană Cerăt, este căutată de către polițiști, după ce tatăl acesteia le-a spus, vineri, că fata a plecat de acasă, în data de 16 decembrie, iar de atunci nu a mai dat niciun semn. 

La momentul plecării, Mădălina Nicolae era îmbrăcată în pantaloni de culoare albastră, geacă scurtă din piele și pantofi sport.

Semnalmente acesteia sunt: înățime- 1,50 m, păr lung, vopsit blond, ochi negri.

Persoanele care pot să ofere detalii sunt rugate să apeleze numărul unic de urgenţă 112 sau să anunţe la cea mai apropiată unitate de poliţie.

Podcast „Ionuţ Jifcu“

COMENTEZI? Aici se poate!

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

spot_img

Mai multe ştiri

SCIENCE+

Producţii VIDEO

Octavia Hantea
Octavia Hantea
Cu experienţă jurnalistică acumulată, în decursul anilor, în Gorj şi Dolj, Octavia reuşeşte să surprindă în continuare cu materialele sale, ştirile la obiect, comentariile tăioase, reportajele şi interviurile deosebite

Cele mai noi ştiri

- Partener -spot_img
- Ştirea ta -spot_img
- Publicitate -spot_img
- Publicitate -spot_img
25,220FaniÎmi place
6,503CititoriConectați-vă
5,245CititoriConectați-vă
1,200CititoriConectați-vă
1,860AbonațiAbonați-vă
De Citit
Alte Știri

COMENTEZI? Aici se poate!

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.