- Advertisement -
Președintele Klaus Iohannis a uimit asistența, astăzi, la ceremonia de deschidere a anului universitar de la Universitatea de Medicilă și Farmacie Carol Davila București. Șeful statului a luat parte la ceremonia desfășurată în aer liber și a purtat mască de protecție.

Asta după ce, acum mai bine de o săptămână, Iohannis lua parte la congresul PNL, fără mască. Prședintele a stat între cei 5.000 de participanți la congresul de la Romexpo și nu a purtat mască, gest pentru care a fost amplu criticat de o parte a vocilor din spațiul public, potrivit stiripesurse.ro.
https://www.facebook.com/watch/?v=653723576015755
CITEȘTE ȘI: Viceprimarul Slatinei, Claudiu Stăncioiu, a demisionat din funcţie












