AcasăPOLITICĂVIDEO. Iohannis cu masca în aer liber la deschiderea UMF București, după...

VIDEO. Iohannis cu masca în aer liber la deschiderea UMF București, după ce la Congresul PNL a stat fără

spot_img
spot_img
- Advertisement -

Președintele Klaus Iohannis a uimit asistența, astăzi, la ceremonia de deschidere a anului universitar de la Universitatea de Medicilă și Farmacie Carol Davila București. Șeful statului a luat parte la ceremonia desfășurată în aer liber și a purtat mască de protecție.

Asta după ce, acum mai bine de o săptămână, Iohannis lua parte la congresul PNL, fără mască. Prședintele a stat între cei 5.000 de participanți la congresul de la Romexpo și nu a purtat mască, gest pentru care a fost amplu criticat de o parte a vocilor din spațiul public, potrivit stiripesurse.ro.

https://www.facebook.com/watch/?v=653723576015755

CITEȘTE ȘI: Viceprimarul Slatinei, Claudiu Stăncioiu, a demisionat din funcţie

 

 

Podcast „Ionuţ Jifcu“

spot_img

Mai multe ştiri

SCIENCE+

Producţii VIDEO

Maria Stefan
Maria Stefan
Încă la început pe drumul jurnalismului, Maria Ştefan a ales să facă primii paşi alături de echipa Reporter 24. În fiecare zi, ne arată cât de departe va merge pe calea ştirilor curate şi la timp date

Cele mai noi ştiri

- Partener -spot_img
- Ştirea ta -spot_img
- Publicitate -spot_img
- Publicitate -spot_img
25,220FaniÎmi place
6,503CititoriConectați-vă
5,245CititoriConectați-vă
1,200CititoriConectați-vă
1,860AbonațiAbonați-vă
De Citit
Alte Știri