AcasăACTUALO nouă zi de percheziții la casa lui Dincă. Anchetatorii sparg gropile...

O nouă zi de percheziții la casa lui Dincă. Anchetatorii sparg gropile betonate

spot_img
spot_img
- Advertisement -

Anchetatorii au început să sape gropi în curtea lui Gheorghe Dincă, pentru a afla dacă acolo se află ascunse probe importante în anchetă. La cercetări au fost aduse un excavator și o vindanjă. Monstrul din Caracal asistă și azi la percheziţii, aşa cum s-a întâmplat în fiecare zi, în ultimele două săptămâni. 

Anchetatorii au adus joi un excavator și o vidanjă, pentru a săpa și apoi a scoate mizeria din gropile făcute.

Nicio basculantă nu a ieșit din curtea lui Gheorghe Dincă, semn că tot ce au scos din gropi anchetatorii a fost analizat și păstrat.

Săpăturile vor continua și în zilele următoare. Anchetatorii speră să găsească mai multe indicii și probe, prin care să reuşească să desluşească misterul crimelor comise de Gheorghe Dincă.

Miercuri, medicii legiștii i-au anunțat pe procurori că rămășițele găsite într-o pădure de lângă Caracal provin de la o tânără cu vârsta între 15 și 19 ani, alta decât Alexandra Măceşanu. Identitatea urmează să fie stabilită de expertiza ADN.

realitatea.net

Podcast „Ionuţ Jifcu“

spot_img

Mai multe ştiri

SCIENCE+

Producţii VIDEO

Octavia Hantea
Octavia Hantea
Cu experienţă jurnalistică acumulată, în decursul anilor, în Gorj şi Dolj, Octavia reuşeşte să surprindă în continuare cu materialele sale, ştirile la obiect, comentariile tăioase, reportajele şi interviurile deosebite

Cele mai noi ştiri

- Partener -spot_img
- Ştirea ta -spot_img
- Publicitate -spot_img
- Publicitate -spot_img
25,220FaniÎmi place
6,503CititoriConectați-vă
5,245CititoriConectați-vă
1,200CititoriConectați-vă
1,860AbonațiAbonați-vă
De Citit
Alte Știri